קצת עלינו

קצת עלינו, אודותינו

קצת עלינואנו מבצעים טיולים מאורגנים או ימי גיבוש איכותיים לעובדים, המותאמים באופן אישי לאופי הארגון ולעובדיו – בתפירה מושלמת של כל מרכיבי הטיול על פי הצרכים והרצונות שלכם. בין השאר, אנו עורכים טיולים במקומות שונים בארץ ובחו"ל, ובכל קטגוריה דואגים להביא לגם את הפתרונות הטובים, המקוריים והמהנים ביותר בתחומם. השילוב העדין שבין התאמת את הטיול לציפיות ולצרכיהם של המשתתפים, ובין מציאת האטרקציות הנדירות והמפתיעות באמת עבורם – אלה שאף אחד לא חשב עליהן – הוא שהופך את הטיולים שלנו למרגשים כל כך, וגורמים ללקוחותינו לשוב וליהנות איתנו פעם אחר פעם מחדש.

טיולים בארץ, רק תגידו לאן

לא משנה לאן בארץ אתם רוצים להגיע, ולמשך כמה זמן תכננתם את הטיול – אנו פועלים בפרישה ארצית ובאופן הבקי היטב בכל אזור ואזור, כך שנמצא עבורכם את הסדנאות המקומיות, המאכלים המשובחים, האטרקציות הייחודיות וכמובן אפשרויות השינה המפנקות ביותר, והכל במחירים משתלמים ונוחים. הארגון שלנו מכסה אתכם מבחינה ארגונית מא' ועד ת' בכל אחד ואחד ממרכיבי הטיול, כך שבתכנון וברגע האמת לא תצטרכו לדאוג בעצם לכלום, חוץ משיחת תיאום הציפיות שנערוך בינינו ובה תציגו בפנינו את הרצונות שלכם ושל העובדים שלכם בנוגע לטיול או ליום הגיבוש.

טיולים בתאילנד

תחום התמחות נוסף שלנו הוא טיולים בתאילנד, בין אם למשפחות ובין אם במסגרת טיול מיוחד הכולל הפתעות לא שגרתיות, מכל סוג. בהתמקדותנו במקום אחד מסווים בחו"ל, אנו למעשה מתחייבים לספק חוויה שונה וייחודית באמת למטיילים הבוחרים בנו, מאחר ואנו מחוברים למקום באופן ממוקד ועמוק, ואיננו פועלים עם סוכנויות וגורמים מבחוץ המנותקים מאיתנו ומהרצונות שלנו, ובסופו של דבר גם מהצרכים שלכם הלקוחות.

אז מה אתם מעדיפים?

לא משנה אם אתם מחפשים טיול מאורגן או שאתם בוחרים באפשרות של ימי גיבוש לעובדים הפרושים באופן מבוקר יותר מהלך השנה, כל חוויה איתנו היא חד פעמית המשאירה את המטיילים עם טעם של עוד. אנו מבינים היטב את משמעותם של ימי גיבוש לעובדים, ובמיוחד את הפוטנציאל הגבוה הכרוך בכך,  ואשר על כן דואגים להעלות את רף הציפיות לסטנדרט שלא נראה כמותו בתחום בישראל. בנוסף, אנו כמובן מחזיקים בכל האישורים והביטוחים הרלוונטיים ובאופן קפדני ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם באמת מכוסים בארגון הטיול – מכל כיוון אפשרי. השאירו לנו את העבודה הקשה ואת ההבטחה למצוא לעובדים שלכם בדיוק את מה שהם רוצים – ולכם יישאר פשוט ליהנות איתם, ולכייף בחופשה איכותית ומושלמת.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם