יום גיבוש

יום גיבוש

יום גיבושאיך מפצחים את סוד הקסם של ימי גיבוש? מה נחשב בהם לחוויה שיכולה להשתנות כל כך – מחוויה מקורית ומפתיעה ועד לחוויה צפויה, שגרתית ואף משעממת? לאור ניסיוננו הרב בתחום, אין מדובר כלל באופי העובדים או בפעילות של החברה עצמה, אלא אך ורק בדבר אחד: ארגון נכון ומדויק של הטיול. במילים פשוטות, הכל למעשה מתחיל ונגמר בהבנה מצדם של המארגנים, שהיציאה מהשגרה במסגרת יום גיבוש יכולה להיות חוויה של "סימון וי" – או שלחלופין היא יכולה להוות קרש קפיצה אמיתי, ובאופן שיוצא מנקודת ההנחה שהפוטנציאל הכרוך בארגון יום גיבוש הוא אדיר ואפילו אינסופי.

איך מיישמים את הפוטנציאל למעשים?

מכירים את המצבים שבהם אתם מחכים לחוויה של פעם בשנה? כזו שאתם עובדים בשבילה קשה ורק מחכים שכבר תגיע? והאם אתם מכירים את התחומים שבהם אתם פשוט מתמחים יותר משאר האנשים ויודעים להשיג את כל הפתרונות לכל התרחישים, על הצג הטוב ביותר? כאלה בדיוק הם ימי הגיבוש שאנו מציעים לארגונים וחברות. השילוב שבין כיף לא נגמר ובין ארגון מקצועי ומושלם, הוא שהופך את ימי הגיבוש שלנו לבלתי נשכחים, בדיוק כמו שהם צריכים להיות. בשום מקרה של הזמנה אנו לא מתייחסים למקרה כאל מובן מאליו: אנו דואגים להכיר אתכם היטב, להבין בדיוק מה אתם מחפשים ואיזה סוג של חוויה אתם מעוניינים לספק לעובדים שלכם, תוך הצפה של כלל האפשרויות והסגנונות המגוונים שאתם יכולים ליהנות מהם, עד לגיבוש חוויה אחת כוללת, שלמה ותפורה עבורכם, כך שהעובדים שלכם פשוט לא ירצו לזוז לשום מקום.

מה בכל זאת כדאי לכם לעשות?

אם אחרי ההבנה הראשונית הזו הבנתם שאתם רוצים להפתיע ולפנק את צוות העובדים שלכם על הצד הטוב ביותר, אנו ממליצים לכם להשקיע מחשבה מוקדמת באופי הטיול הייחודי שתבחרו בו, כדי שתוכלו להגיע אלינו עם רצונות ברורים ועם הבטחה שתקלע באמת למה שהמשתתפים רוצים בטיול. לאור הטיולים שארגנו במרוצת הזמן אנו יודעים להגיד, שרק הבנה מעמיקה של צוות העובדים ורצונותיו, תוך ניסיון להיכנס ממש לנעליים שלו – היא שמזניקה את הטיול רמה אחת למעלה, ומעל לכל היא משדרת לעובדים את המסר שלמעשה לשמו כולם התכנסו: דאגה לרווחתם והעברת התחושה שיש להם אוזן קשבת ומי שמבין אותם בדרגים הגבוהים של הארגון. לכן זכרו כי ככל שתהיו יותר מדויקים וקשובים לרחשי ליבם של המשתתפים, כך אנו נדע בצורה טובה יותר כיצד להתאים להם לא רק את החוויה המושלמת, אלא גם את זו המתאימה והנכונה ביותר עבורם.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם