טיולים בארץ

טיולים בארץ

טיולים בארץבמקום כל כך קטן כמו ישראל, בו כולם מכירים את כולם ולכל אחד יש מכר או בן משפחה בכל אזור (ולעתים קרובות אפילו בכל אזור ספציפי), נראה שקשה מאד לחדש ולהביא לעובדים במסגרת ימי גיבוש משהו שיפתיע אותם ושהם לא מכירים. אחרי הכל, תמיד יש את האדם האחד שמכיר אזור מסוים או תחום פעילות ספציפי טוב יותר מאחרים,  וששמע על מקום סודי וקסום שאיש לא מכיר. אז איך מצליחים לנצח את השיטה ולספק לעובדים חוויות שהם לא מכירים, גם כאן בארץ?

סורקים את השטח בשבילכם

אנו לא פועלים לפי השיטה בה אתם מביאים לנו אתר או אזור – ורק לאחר מכן אנו בודקים אותו עבורכם, למעשה שיטת הפעולה שלנו היא בדיוק הפוכה: העבודה היומיומית שלנו היא סריקה וחיפוש אחר כל המקומות הטובים והמיוחדים באמת בארץ, גם אלה שקשה למצוא ושמגיעים אליהם בדרכים לא דרכים, כך שברגע האמת בו תפנו אלינו, יישאר רק לתפור את הטיול בהתאם לרצונות ולדרישות הספציפיות שלכם. טיולים בארץ – בין אם במסגרת ימי גיבוש לעובדים ובין במסגרת של טיולים למשפחות, הם חוויה נדירה שיכולה להמריא מבחינת רמת ההנאה שבהם, ואנו מודעים לכך היטב. זו למעשה הסיבה לכך שאנו דואגים למלא אחר כל משאלותיכם בדיוק המרבי, ואף הרבה (הרבה) מעל למצופה, כי גם לנו זה פשוט כיף. ומה אם בכל זאת יש חוויה ששמעתם עליה ואתם לא רוצים לוותר עליה? אין בעיה. ציינו זאת בפנינו בשיחת ההיכרות, ואנו נדאג לשלב אותה בטיול שלכם.

אז איפה מתחשק לכם להיות בטיול הבא?

בשונה ממקומות אחרים ברחבי העולם, המדינה הקטנה שלנו מתאפיינת לא רק במגוון אדיר של צורות נוף ומאפייני טבע ייחודיים, אלא גם במבחר עצום של אטרקציות תיירותיות – הפונות הן לקהל המקומי והן לתיירים מבחוץ זו הסיבה שקל לנו כל כך להבטיח חוויה שבאמת לא תמצאו בשום מקום אחר, תוך דאגה לסנכרון מושלם עם כל הפרמטרים החשובים האחרים בטיול: לוגיסטיקה כוללת, תיאום בין המקומות, עמידה בלוחות הזמנים, הסגרי אוכל ולינה וכו' וכו' – והכל בדיוק על פי הצרכים והרצונות שלכם. במיוחד כאשר אתם מארגנים טיולים לעובדים שלכם, אל תתפשרו על מה שבאמת מגיע להם – הנאה צרופה ושחרור אמיתי מלחצים וטרדות יומיומיות, עם פעילות שוברת שגרה ואיכותית באמת, ובאופן עמוק ומקצועי באמת. צרו איתנו קשר ותתחילו לדמיין את החופשה המושלמת שלכם – אנו מבטיחים שזה יהיה אפילו יותר טוב ממה שדמיינתם!

 

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם